Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Čtvrtek 22. února 2024

Svátek slaví Petr, zítra Svatopluk

Štefan Margita zosnoval plány na druhé vánoce bez Zagorové!

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Štefan Margita zosnoval plány na druhé vánoce bez Zagorové!

Andrea Malá

6. prosince 2023 15:03

Štefan Margita a Hana Zagorová Video

Štefana Margitu letos čekají druhé Vánoce bez milované manželky Hanky, která na konci loňských letních prázdnin zemřela. Její muž evidentně nechce trávit svátky o samotě. Jaký program si tedy vymyslel? 

Margita, který je rodákem z Košic, prozradil, že 23. prosince se vydá za rodinou do již zmíněného východoslovenského města. Blízcí se mohou začít těšit, protože už prý má i připravené dárky.

Operní pěvec má totiž nepříjemnou zkušenost, kdy objednal zboží přes internet, ale ono nedorazilo včas. "Co pak řeknete na Vánoce, že to pošta nestihla? To není ono," poznamenal pro deník Aha!.

Dnešní moderní doba mu v tomhle přišla vhod, protože podle svých slov nemá nervy na návštěvy obchodů. V minulosti se jim ale nevyhnul. Však také zavzpomínal na to, jak sháněli dárky společně se Zagorovou.

"Udělali jsme si seznam a vždy jsme si psali, co komu dát, co se nejvíc hodí. Neteří jsme se ptali, co chtějí, jestli něco do bytu, parfémy, oblečení… Já nerad dávám pod stromeček peníze, radši dárky," dodal Margita. 

Nejnovější zprávy