Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Pondělí 11. prosince 2023

Svátek slaví Dana, zítra Simona

Suzanne Somers (†76) zemřela den před narozeninami: Oslava proběhla! První vzkaz fanouškům

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma LARO Computers s.r.o., IČ: 08796505


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2023 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Suzanne Somers (†76) zemřela den před narozeninami: Oslava proběhla! První vzkaz fanouškům

Andrea Malá

19. října 2023 10:40

Suzanne Somers

I české fanoušky v pondělí zarmoutila smutná zpráva o úmrtí Suzanne Somersové, představitelka Carol ze seriálu Krok za krokem. Americká herečka zemřela v neděli, pouhý den před svými 77. narozeninami. Oslava přesto proběhla. 

Rodina se ji rozhodla uspořádat a při té příležitosti poslala vzkaz příznivcům. "Díky za projevy lásky a náklonnosti pro Suzanne. Mnozí z vás se ptali, co můžete udělat, abyste podpořili naši rodinu. Nejvíce nás uklidňuje slyšet, jak Suzanne ovlivnila všechny vaše životy," uvedli blízcí na instagramu. 

Pozůstalí dále uvedli, že vytvořili online kondolenční knihu a ocení, pokud do ní fanoušci připojí své vzkazy. "Pomáhá nám vědomí, že její odkaz ve vás všech žije dál," dodali.

Somersovou ve Spojených státech amerických proslavil seriál Three's Company, který se vysílal na přelomu 70. a 80. let. V Česku ji známe ze sitcomu Krok za Krokem z devadesátých let. 

Herečce byla v roce 2000 poprvé diagnostikována zákeřná rakovina prsu, když zašla k lékaři na rutinní vyšetření na mamografu. Následujících třiadvacet let bojovala s onemocněním opakovaně. 

Nejnovější zprávy