Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Pondělí 11. prosince 2023

Svátek slaví Dana, zítra Simona

Suzanne Somersová (†76): Poslední přání Patricka Duffyho už se nevyplní!

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma LARO Computers s.r.o., IČ: 08796505


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2023 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Suzanne Somersová (†76): Poslední přání Patricka Duffyho už se nevyplní!

Andrea Malá

27. října 2023 9:05

Suzanne Somers

Americká herečka Suzanne Somersová měla právoplatného manžela, ale čeští diváci vedle ní vídali především Patricka Duffyho, protože hráli partnerskou dvojici v seriálu Krok za krokem. Jak zpracovává Duffy fakt, že se zesnulou kolegyní se už neuvidí? 

"Samozřejmě, že mi budou chybět telefonáty, emaily, návštěvy, jídlo a smích," přiznal Duffy podle cas.sk. "Moje rozhovory s ní teď povedu výhradně prostřednictvím mojí každodenní budhistické praxe," pokračoval herec.

Tomu se už nikdy nevyplní jeho poslední přání ohledně herecké kolegyně. "Nejsem sám, kdo by si přál mít ještě jedno setkání tváří v tvář s ní a (jejím manželem) Alanem. Stále bych ještě po jednom toužil," dodal. 

Somersovou ve Spojených státech amerických proslavil seriál Three's Company, který se vysílal na přelomu 70. a 80. let. V Česku ji známe ze sitcomu Krok za Krokem z devadesátých let. 

Herečce byla v roce 2000 poprvé diagnostikována zákeřná rakovina prsu, když zašla k lékaři na rutinní vyšetření na mamografu. Následujících třiadvacet let bojovala s onemocněním opakovaně. 

Nejnovější zprávy