Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Neděle 25. února 2024

Svátek slaví Liliana, zítra Dorota

Tajemství ceny odhaleno! Kolik zaplatila Dara Rolins za estetické úpravy?

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Tajemství ceny odhaleno! Kolik zaplatila Dara Rolins za estetické úpravy?

Andrea Malá

11. února 2024 11:39

Dara Rolins

Klid v těchto únorových dnech rozhodně nemá Dara Rolins, protože uniklo video s jejím tajemstvím ohledně nejnovějších estetických zákroků. A na povrch vyplynulo i to, kolik za ně s největší pravděpodobností zaplatila. 

Slovenská média upozornila na středeční video Michele Pascaliho, na kterém chirurg komentuje chystané úpravy, konkrétně facelifting, lifting krku a operaci víček. Kdo záběry viděl, ten poznal slovenskou zpěvačku. Z její strany pochopitelně přišla reakce.

Novému Času už nicméně neodpověděla na dotazy ohledně cenovky za operace. Podle tohoto deníku trvaly zákroky několik hodin, přičemž cena je na různých klinikách odlišná. Přesto list vyčíslil sumu na 4500 až 6000 eur. 

"Zřejmě je už mým osudem, že věci, které si chci nechat pro sebe a v soukromí, vyplavou na povrch snad dřív, než se stanou. Přiznávám, je to občas velmi nepříjemné... a stejně jako před dvěma lety měl jistý doktor potřebu sdílet se světem úpravu mého nosu, tak i tentokrát se našel další, který se chtěl pochlubit zákrokem, a že má u sebe 'Darinku'," napsala Rolins ve čtvrtek na sociální síti.

Sama evidentně hledala, co by k tomu řekla. "Nemám potřebu sdílet a už vůbec ne vysvětlovat své rozhodnutí, nemám vůči nikomu ani oznamovací povinnost. Jen se to prostě stalo. Je to moje věc. Moje soukromí," poznamenala. "Teď je můj čas, sama pro sebe... uzdravit se, nabrat sílu a vzpamatovat se z podpásovky," konstatovala. 

Zpěvačka reagovala i na komentáře, že na videu od doktora není moc pěkná. "No, nejsem! A kdo je? Když ráno vyleze z postele, anebo když má před zákrokem vydezinfikované vlasy i celou tvář. Která žena se upravuje či maluje do nemocnice? No, co už, je to venku a s celou parádou," dodala s tím, že pacient přežil. 

Nejnovější zprávy