Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Čtvrtek 13. června 2024

Svátek slaví Antonín, zítra Roland

Taťána Kuchařová chce vidět výjimečnost! Tohle radí následovnicím

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Taťána Kuchařová chce vidět výjimečnost! Tohle radí následovnicím

Andrea Malá

24. května 2024 11:41

Taťána Kuchařová Video

Málokdo má tolik co říct k modelingu jako Taťána Kuchařová, která svého času zaznamenala celosvětový úspěch. V jejích stopách se chce vydat spousta mladých dívek. Co tak radí svým následovnicím?

Kuchařovou letos potěšilo, že má následovnici, protože pětadvacetiletá Krystyna Pyszková letos zvítězila v mezinárodní soutěži krásy Miss World. Jinak ale přiznala, že má k mladším modelkám výhrady. Roli v tom sehrály sociální sítě, které ovlivnily i její branži.

"Ráda bych viděla víc přirozenosti i mezi soutěžícími děvčaty. My jsme byli takové naturální, fakt se u nás řešil i každý chlup. Posunulo se to hodně - plastiky jsou trend, jsou dostupné, ale ne vždy je to ku prospěchu. Ne všechno, co vypadá na Instagramu dobře na fotce, vypadá dobře i ve skutečnosti," citoval ji web pluska.sk.

Děvčatům prý vždy říká, aby nevypadala stejně. "Děvčata, buďte výjimečné nejen tím, jaká jste osobnost, ale i jak vypadáte. Je velmi důležité, aby každé děvče mělo to jiné, to, co ji bude odlišovat," dodala Kuchařová. 

Nejnovější zprávy