Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Neděle 14. dubna 2024

Svátek slaví Vincenc, zítra Anastázie

Taťána Kuchařová poprvé promluvila o své nástupkyni! Co řekla o nové Miss World?

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Taťána Kuchařová poprvé promluvila o své nástupkyni! Co řekla o nové Miss World?

Andrea Malá

14. března 2024 13:57

Taťána Kuchařová Video

Česko má po mnoha letech opět Miss World, stala se jí vítězka soutěže Miss Czech Republic Krystyna Pyszková. A kdo jiný by se k jejímu triumfu měl vyjádřit než Taťána Kuchařová... 

Miss World 2006 Kuchařová neskrývá radost z úspěchu. "Jsem neskutečně hrdá a pyšná. Tahle holka byla od začátku kvalitní. Tušila jsem, že to takhle dopadne," uvedla pro ShowTime. "Český holky jsou výjimečný a zanecháváme obrovskou stopu ve světě," dodala. 

Třinecká rodačka Pyszková soupeřila s více než stovkou žen a úspěšně procházela soutěží, která se postupně zužovala, až zůstaly ve hře poslední čtyři účastnice. Ve velkém finále pak předčila Yasminu Zeytounovou z Libanonu, Aché Abrahamsovou z Trinidadu a Tobaga a Lesego Chombovou z Botswany. 

Studentka práv a obchodní administrativy získala nominaci na přehlídku Miss World vítězstvím v soutěži Miss Czech Republic. Její sobotní úspěch ocenil i šéf české diplomacie Jan Lipavský (Piráti). "Měl jsem možnost ji osobně podpořit minulý týden při neplánovaném dlouhém mezipřistání v Indii a moc jí tento úspěch přeju," napsal na síti X a popřál vítězce hodně štěstí v další kariéře. 

Nejnovější zprávy