Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Úterý 18. června 2024

Svátek slaví Milan, zítra Leoš

Taťána Kuchařová si rýpla do exmanžela! Kvůli zálibě v převlékání za ženy

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Taťána Kuchařová si rýpla do exmanžela! Kvůli zálibě v převlékání za ženy

Andrea Malá

12. října 2023 13:37

Taťána Kuchařová Video

Zatímco její bývalý muž je již opět ženatý, o žádné nové známosti Taťány Kuchařové nevíme. A zdá se, že modelka stále ještě vstřebává rozpad manželství. Neodpustila si totiž zvláštní poznámku na účet Ondřeje Gregora Brzobohatého. 

Brzobohatý se nedávno potřetí oženil, tentokrát pojal za manželku novinářku a moderátorku Danielu Písařovicovou. Ta se již svěřila, že bude používat příjmení Brzobohatá. Hudebníkova předchozí žena používala i druhé příjmení.

Nyní ale opět vystupuje pod dívčím příjmením Kuchařová. A jak upozornil server super.cz, neodpustila si zdánlivě nemístnou poznámku na účet exmanžela. Konkrétně si vystřelila z jeho záliby v převlékání se za ženy.

"Použila jsem pár paruk, tak po nebožce ženě mi jich pár zbylo," prohlásila v pořadu ShowTime podle zmíněného webu. Sama si ale rychle uvědomila, že to nebyl právě nejlepší komentář. "To byl blbej fór," konstatovala. 

Kuchařová a Brzobohatý tvořili pár mezi lety 2013 až 2021. Svatba proběhla na konci června 2016 ve strahovské bazilice Nanebevzetí Panny Marie, k rozvodu došlo předloni. 

Nejnovější zprávy