Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Čtvrtek 13. června 2024

Svátek slaví Antonín, zítra Roland

Těhotná Gabriela Lašková prozradila pohlaví třetího potomka!

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Těhotná Gabriela Lašková prozradila pohlaví třetího potomka!

Andrea Malá

18. dubna 2024 8:51

Gabriela Lašková Video

Baby boom v českém šoubyznyse pokračuje i letos, přičemž na třetího potomka se těší modelka a moderátorka Gabriela Lašková. Někdejší misska se v tomto týdnu rozhodla, že už nebude fanoušky dále napínat a prozradí pohlaví očekávaného miminka. 

I potřetí to bude kluk! "A my si ho moc přáli, protože děláme úžasný kluky. Chlapečku náš, kdybys jen věděl, jak moc se na tebe těšíme," napsala nastávající maminka na instagramu.

"Mít tři kluky bude mazec, ale bude to taky naprosto naprosto boží. Kluci se brášky nemohou dočkat a všem se chlubí, že budou 'tři bratři'. Tak tfuj tfuj tfuj, ať jsme brzy všichni spolu," dodala Lašková.

Radostnou novinu o třetím těhotenství oznámila v únoru. "Na chvilku jsem se odmlčela, ale měla jsem pro to ten nejkrásnější důvod. Naše třetí obrovský štěstí, budeme mít miminko," svěřila se tehdy a ihned začala dostávat gratulace.

Lašková je Českou Miss 2013, v soutěži o královnu krásy triumfovala ještě pod dívčím příjmením Kratochvílová. Od roku 2014 pak moderovala zpravodajství na Primě. Za dlouholetého partnera Filipa se provdala v roce 2016.

Nejnovější zprávy