Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Sobota 25. května 2024

Svátek slaví Viola, zítra Filip

Tělo řeklo dost! Agátu Hanychovou skolila nemoc

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Tělo řeklo dost! Agátu Hanychovou skolila nemoc

Andrea Malá

19. dubna 2024 9:30

Agáta Hanychová Video

Agáta Hanychová se stále potýká s důsledky rozhodnutí, které učinila už v minulém roce, když se rozešla s Jaromírem Soukupem. Poslední měsíce tak pro ni byly velice náročné. Není proto divu, že udeřila nemoc. 

Hanychová se od loňského září pře se Soukupem zejména o to, jak bude nastavená péče o jejich společnou dceru Rozárku, která v dubnu oslavila roční narozeniny. O Velikonocích projevila vůli se definitivně domluvit. 

Sama přitom zmínila, že kdyby ve sporu s miliardářem pokračovala, hazardovala by se zdravím. Možná tak sama přivolala nemoc, o které informovala své fanoušky na instagramovém účtu. Dcera Veroniky Žilkové je přesvědčena, že ji domu přitáhl její syn.

"Když na tebe přejde střevní chřipka od Kryšpína," uvedla Hanychová. "Asi moje tělo řeklo, že už potřebuje pauzu," pokračovala s tím, že je jí opravdu zle. Podotkla ostatně, že je celá zelená.

Trojnásobná maminka podle svých slov ustoupila nejen Soukupovi, ale také bývalému manželovi Jakubu Prachařovi. Oběma pánům vadilo například to, že dcery fotí a snímky zveřejňuje na sociálních sítích. 

Nejnovější zprávy