Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Úterý 18. června 2024

Svátek slaví Milan, zítra Leoš

Tereza Brodská neřekne mámě pravdu o smutném konci Hany Brejchové!

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Tereza Brodská neřekne mámě pravdu o smutném konci Hany Brejchové!

Andrea Malá

23. dubna 2024 15:53

Tereza Brodská Video

Česko dnes zasáhla další smutná zpráva, když vyšlo najevo, že ve věku 77 let zemřela Hana Brejchová, mladší ze slavného sesterského dua. Neteří zesnulé je herečka Tereza Brodská, která se rozhodla, že své mamince utají pravdu o osudu mladší sestry. 

Brodská řekla Blesku, že smutnou zprávu o úmrtí tety dostala před pár dny od bratra. "Mamince to sdělovat nebudu. Dlouhá léta se s Hanou neviděly. Maminka je vážně nemocná a já nechci, aby jí tato zpráva ještě přihoršila," dodala herečka, která v nedávné době zazářila v televizním seriálu Smysl pro tumor.

Není žádným tajemstvím, že čtyřiaosmdesátiletá Jana Brejchová se léta potýká se zdravotními problémy. Brodská to ostatně zmínila i v březnovém rozhovoru pro server novinky.cz. "V rámci možností to jakž takž jde. Je v léčebně dlouhodobě nemocných a já dělám všechno pro to, aby se jí dostalo té nejlepší péče, měla se dobře a byla spokojená," uvedla před několika týdny.

Haně Brejchové, která se narodila 12. prosince 1946, se na svůj počáteční úspěch navázat nepodařilo. Nabídku ztvárnit hlavní postavu filmu Lásky jedné plavovlásky, blondýnku Andulu, dostala Hana od režiséra Formana ještě jako osmnáctiletá studentka gymnázia. 

Po roce 1989 se Hana Brejchová rozhodla věnovat podnikání a objevila se také v několika filmech, například v nepříliš úspěšné komedii Divoké pivo. Poté se stáhla do ústraní. V roce 2009 podle médií málem uhořela při požáru svého bytu.

Nejnovější zprávy