Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Středa 29. května 2024

Svátek slaví Maxmilián, zítra Ferdinand

Tereza Brodská zase marodí! Vracela se do práce předčasně?

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Tereza Brodská zase marodí! Vracela se do práce předčasně?

Andrea Malá

16. dubna 2024 8:44

Tereza Brodská Video

Tereza Brodská se už loni potýkala se záhadnou nemocí a do práce se vrátila, aniž by se podle svých slov cítila stoprocentně fit. Nyní je opět nemocná. Není přitom jasné, co je příčinou její divadelní absence tentokrát. 

"Vážení diváci, velice se omlouváme, ale nedělní představení Nadechnout se života 14. 4. 2024 musíme z důvodu přetrvávající nemoci T. Brodské zrušit," oznámilo pražské Divadlo Ungelt prostřednictvím webových stránek s tím, že informace o náhradním termínu či vrácení vstupného pošle divákům emailem. 

Brodská loni na začátku podzimu několik dní marodila v posteli, nezabírala ani antibiotika. A to podle svých slov vystřídala hned troje. Po čase už se ale hlásila z práce, ačkoliv se stále necítila být stoprocentně fit. "Tak začínáme! Nejsem tedy ještě vůbec v pohodě, ale už jsem to nemohla doma vydržet! Doufám, že už se to prostě zlomí!" prohlásila. 

Populární herečka zároveň poděkovala kolegům a spolupracovníkům ze souboru i fanouškům za podporu. Příspěvek ukončila slovy, že jde zase do postele, aby nabrala síly na další pracovní návštěvu divadla.

Mnoha lidem se to zdálo jako zbytečný hazard. Brodská pro takové měla jasný vzkaz. "Pro ty, co pořád mudrujou, do práce jsem nastoupila po dohodě s lékařem! To, že se cítím na houby a jsem total slabá, je už sekundární věc," nechala se slyšet. Teď je otázkou, jestli se jí to nevymstilo. 

Nejnovější zprávy