Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Středa 29. listopadu 2023

Svátek slaví Zina, zítra Ondřej

Tereza Brodská prozradila, jaké je její momentální rozpoložení po nemoci!

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma LARO Computers s.r.o., IČ: 08796505


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2023 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Tereza Brodská prozradila, jaké je její momentální rozpoložení po nemoci!

Andrea Malá

10. října 2023 21:46

Tereza Brodská Video

Podzim bývá sychravý, což přeje nejrůznějším bacilům. Jeden si před časem našel Terezu Brodskou, která tak ulehla do postele. Z nejhoršího už je sice známá herečka venku, ideálně se ale také necítí. 

Brodská v závěru září několik dní marodila v posteli, nezabírala ani antibiotika. Přesto se nakonec vydala do práce, ačkoliv se stále necítila být stoprocentně fit. "Tak začínáme! Nejsem tedy ještě vůbec v pohodě, ale už jsem to nemohla doma vydržet! Doufám, že už se to prostě zlomí!" vzkázala.

Mnoha lidem se to zdálo jako zbytečný hazard. Brodská pro takové měla jasný vzkaz. "Pro ty, co pořád mudrujou, do práce jsem nastoupila po dohodě s lékařem! To, že se cítím na houby a jsem total slabá, je už sekundární věc," uvedla podle deníku Aha!.

Nicméně se zdá, že herečka ani po několika říjnových dnech stále není ve své kůži. "Tak tedy vítej, podzime. Taky se umím nesmát. Vyjímečně! Ale tahle fotka koresponduje s mým momentálním rozpoložením," napsala na instagramu.

"Už bych ráda konečně nabrala trochu sil, abych se mohla naplno věnovat práci… Ungelt čeká, natáčení čeká," dodala Brodská. 

Nejnovější zprávy