Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Čtvrtek 22. února 2024

Svátek slaví Petr, zítra Svatopluk

Tereza Ramba popřála nový rok s holou zadnicí

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Tereza Ramba popřála nový rok s holou zadnicí

Nikola Horáková

1. ledna 2024 14:39

Tereza Ramba Video

Herečka Tereza Ramba (34) se přidala k těm osobnostem, které fanouškům poslaly na sociální sítě přání do nového roku. Ta ho ovšem podala trošku jinak než ostatní.

Tereza Ramba je skvělá herečka a především matka dvou dětí, syna Mikoláše a dcery Miry. Ty vychovává s manželem Matyášem a jak je vidět stíhá všechno. Pro mnoho žen je herečka inspirací. 

V loňském roce Tereza pracovala na několika projektech. Jedním z nich je třeba nový snímek Zápisník alkoholičky nebo film Amerikánka. Spojit profesi herečky a matky není snadný úkol, proto si občas herečka postěžuje, ale jinak vše zvládá s nadhledem. 

Na Instagram zveřejnila své novoroční přání, které doplnila o netradiční fotografii, na které je v plavkách otočená zády k foťáku. „Tak šťastnej novej, lide! Spoustu lásky a ať je pr…legrace samozřejmě! Láska je!“ napsala Ramba. Nejde sice o tradiční rodinnou fotografii, ale fanouškům i tak udělala radost.

Tereza Ramba

„Hezkého Silvestra a vše nejlepší v novém roce celé rodince. PS: Ale dráždit tou perfektní figurou o svátcích jste nás nemusela,“ napsala z legrace jedna z fanynek. „Krásný nový rok, zdraví a pohodu, když smůla, tak nevelká, Vám vše nej a skvostná to pr..lka," přidal se další z fanoušků. 

Nejnovější zprávy