Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Čtvrtek 22. února 2024

Svátek slaví Petr, zítra Svatopluk

Tohle Dara Rolins nečekala: Kamarádky si pro ni nachystaly překvapení

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Tohle Dara Rolins nečekala: Kamarádky si pro ni nachystaly překvapení

Nikola Horáková

8. prosince 2023 19:26

Dara Rolins Video

Zpěvačka Dara Rolins je v nejlepších letech a dalo by se říct, že prožívá své nejšťastnější období života. Je šťastně zadaná, dcerka jí roste do krásy a předevčírem oslavila své 51. narozeniny. Kamarádky z jejího týmu si pro ni přichystali před vystoupením menší překvapení. 

Pro Daru Rolins začátek prosince a adventu znamená nejen sérii několika koncertů, ale i to, že bude o rok starší. Zpěvačka letos oslavuje 51 let, což by se dalo říct, že jsou nejlepší léta a u Dari to rozhodně platí dvojnásob. 

V den narozenin měla zrovna jeden z koncertů a těsně před vystoupením si pro ni dívky z Dařiny taneční skupiny v šatně přichystali menší překvapení v podobě narozeninové oslavy. 

„Dnes byl krásný den. Plno překvapení, lásky, dokonalého pocitu štěstí, že je tolik lidí, kteří mě milují. Děkuji VŠEM co si vzpomněli a mým sestrám z mé skupiny, které na mě před představením udělaly v šatně vybafli," napsala pod příspěvek z šatny Dara Rolins. 

Od fanoušků dostala do komentářů mnoho přáníček a upřímných gratulací. „Všechno nejlepší hodně zdraví štěstí a lásky přeji," přidal se hudebník Igor Kmeťo. „Krásné narozeniny, ať je každý den tvého života plný takových emocí," přidala se také jedna z fanynek. 

Nejnovější zprávy