Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Sobota 20. července 2024

Svátek slaví Ilja, zítra Vítězslav

Truchlí i hvězdní akční herci! Sly a Arnold reagovali na smrt Carla Weatherse (†76)

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Truchlí i hvězdní akční herci! Sly a Arnold reagovali na smrt Carla Weatherse (†76)

Andrea Malá

3. února 2024 10:48

Sylvester Stallone Video

Hollywoodem otřásla v uplynulých hodinách smutná zpráva. Zemřel Carl Weathers, který se ve filmech potkal se Sylvesterem Stallonem i Arnoldem Schwarzeneggerem. A zanechal takový dojem, že oba herci mu po jeho smrti věnovali několik vět. 

"Přišli jsme včera o legendu," konstatoval Stallone. "Můj život se navždy změnil toho dne, kdy jsem potkal Carla Weatherse. Odpočívej se sílou a nepřestávej rozdávat rány," dodal Sly na instagramu. 

Za legendu označil zesnulého afroamerického herce i Schwarzenegger. "Neobyčejný atlet, fantastický herec a skvělý člověk. Bez něj bychom Predátora neudělali. A rozhodně bychom si tolik neužili natáčení. Každá minuta s ním byla čistou radostí. Bude mi chybět, jsem v myšlenkách s jeho rodinou," svěřil se Arnold. 

Weathers zemřel ve spánku ve věku 76 let, uvedla rodina ve zveřejněném prohlášení podle britské BBC. "Carl byl výjimečnou lidskou bytostí, která prožila neobyčejný život," uvedli pozůstalí po rodákovi z New Orleans, kde se narodil 14. ledna 1948. Šestasedmdesáté narozeniny oslavil teprve před pár týdny.

Budoucí filmová hvězda se nejprve zkoušela prosadit v profesionálním sportu. Weathers odehrál několik zápasů NFL za Oakland Raiders, díru do světa jako hráč amerického fotbalu nicméně neudělal. V kariéře ještě několik let pokračoval v Kanadě, zatímco studoval herectví. Tím se nakonec proslavil. 

Od 70. let se objevil ve filmech či televizních dílech. Nejvíce ho proslavily role boxera Apolla Creeda ve filmové sérii Rocky se Sylvestrem Stallonem a Dillona ve filmu Predátor s Arnoldem Schwarzeneggerem. 

Nejnovější zprávy