Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Čtvrtek 13. června 2024

Svátek slaví Antonín, zítra Roland

Týnuš Třešničková o rozchodu s Italem: Řekla, proč jim to nevyšlo!

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Týnuš Třešničková o rozchodu s Italem: Řekla, proč jim to nevyšlo!

Andrea Malá

7. června 2024 18:41

Týnuš Třešničková Video

Týnuš Třešničková se v poslední době trochu ztratila lidem z očí, avšak samozřejmě žila svým životem stále dál. Jeho součástí byl i její italský partner. To už ale neplatí. Influencerka oznámila rozchod!

Třešničková se do povědomí dostala po nešťastném incidentu ve známé istanbulské restauraci, kde utrpěla závažné popáleniny. Tou dobou byla zadaná, ale s tehdejším přítelem se později jejich cesty rozešly. Předloni se dala dohromady s italským podnikatelem Davidem. Pár ale v úterý oznámil rozchod. 

"Máme pro vás několik důležitých novinek, o které se s vámi musíme podělit. Po dlouhém zvažování a zpracování tohoto těžkého rozhodnutí jsme se rozhodli náš vztah ukončit," uvedla dvojice na instagramu. 

Influencerka podotkla, že udržování vztahu na dálku se ukázalo být náročnější, než čekali. Proto se teď každý vydá svou cestou. "I když už nejsme spolu jako pár, zůstáváme velmi dobrými přáteli," poznamenali expartneři. 

"Stále nám na sobě hodně záleží a do budoucnosti si navzájem přejeme jen to nejlepší. Nebylo to pro nás lehké rozhodnutí, ale věříme, že je správné, protože jdeme dál. Vážíme si podpory a lásky, kterou jste nám během naší společné cesty prokazovali," dodalo duo. 

Nejnovější zprávy