Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Pátek 1. března 2024

Svátek slaví Bedřich, zítra Anežka

Týnuš Třešničková promluvila o nehodě v Turecku: Život se jí otočil vzhůru nohama

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Týnuš Třešničková promluvila o nehodě v Turecku: Život se jí otočil vzhůru nohama

Nikola Horáková

14. prosince 2023 14:53

Týnuš Třešničková Video

Influencerka Týnuš Třešničková (28) se otevřeně na Instagramu rozpovídala o své nehodě v Turecku, která ji ovlivnila na další roky poté. Po nehodě jí zbyly jizvy a dlouho trvalo než znovu získala své sebevědomí zpět. 

Týnuš Třešničková na Instagramu zveřejnila video ve spolupráci s Národním ústavem duševního zdraví, ve kterém fanouškům otevřeně prozradila vše o její nehodě v Turecku před pěti lety, která ji poznamenala na další následující roky, dalo by se i říct na celý život. 

„Měla jsem popáleniny na 32 % těla a bylo to celkem dost vážný. Vlastně se mi otočil život úplně vzhůru nohama,“ sdělila Třešničková na úvod videa.

Pomohlo mi to, že mi byli na blízku moji přátelé, moje rodina a že jsem se svěřila, pokud mě něco trápilo. Občas rány, které nejsou vidět, jsou ty nejtěžší, a proto se nebojte o nich mluvit anebo se někomu svěřit,“ pokračovala a nabádá své fanoušky, aby se nebály o svých problémech mluvit. 

„Občas nejvíc bolí ty rány, které nejsou vidět. Neboj se o svých problémech mluvit. Nejsi na to sám," napsala influencerka pod video. 

U fanoušků si video získalo veliké ohlasy, převážně ty pozitivní. „Jsi silnější, než dřív. Možná i proto o tom mluvíš s takovým nadhledem. Ať inspiruješ další mladé lidi, aby problémy nedrželi v sobě," napsal bývalý CEO Zootu Milan Polák. 

„Vzdávám hold za toto video. Duševní zdraví je ve společnosti stále považované za tabu a tak častokrát ti, kteří pomoc potřebují, ji nevyhledávají kvůli předsudkům okolí. Toto je téma, kterému je potřeba věnovat podstatně více pozornosti,“ přidala se jedna sledujících. 

Nejnovější zprávy