Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Neděle 10. prosince 2023

Svátek slaví Julie, zítra Dana

ÚPLNĚ NAHÁ Heidi Klum! A to nebylo všechno. Její Halloween oblek vyrazil dech

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma LARO Computers s.r.o., IČ: 08796505


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2023 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

ÚPLNĚ NAHÁ Heidi Klum! A to nebylo všechno. Její Halloween oblek vyrazil dech

Veronika Jirásková

2. listopadu 2023 9:33

Heidi Klum Video

Jedno jméno, mnoho přívlastků! Heidi Klum není jen obyčejná topmodelka, ale taky provokativní v duchu "šokuj a ožehni", a navíc se stala halloweenskou královnou. Co všechno se skrývá za tímto jménem? Pojďte to zjistit!

V posledních letech se slavná německá rodačka stala jednou z nejznámějších amerických celebrit, které pravidelně pořádají vlastní halloweenskou party. To by ale nemuselo být tak zajímavé, kdyby do toho tato padesátiletá žena nevložila opravdu všechno. A její kostýmy a převleky jsou někdy na úrovni filmové kamufláže a dokonalé iluze. je prostě proslulá svými epickými, přehnanými kostýmy a hvězdnými halloweenskými večírky.

Matka čtyř dětí se bez váhání usadí v křesle maskérky a pár hodin se nechá proměnit v vybranou postavu. Zatímco se však asi největší rozruch způsobila, když se oblékla do kostýmu žížaly, na červeném koberci byla kvůli svému válcovitému tělu vcelku bezradná. Byla to opravdová výzva pro fotografové a hosty, kteří mohli zahlédnout jen její oči zkomolené v té podivné tváři. Její manžel Tom Kaulitz si na to nepotrpěl a převlékl se do role mrtvého rybáře, se krví zalitýma očima a strašidelným make-upem.

Heidi na svůj halloweenský večírek lákala zveřejněnou fotografií, kde leží zcela nahá

Na snímku Heidi Klum (50) leží na zádech na růžovém gauči se zavřenýma očima a své ruce strategicky umístila tak, aby zachovala snímek mírně cenzurovaný. Sluneční paprsky ladí s její pokožkou a nad ní visí obrovský obraz. K fotce připojila následující komentář: "Klid před bouří." A dodala: "Zbývají tři dny do #heidihalloween2023 a mé heslo pro tento Halloween zní BUĎTE VELCÍ NEBO jděte DOMŮ 🥳."

Do poslední chvíle nebylo jasné, čím by mohla červa z loňského roku překonat. Heidi Klum však nedávno v pořadu The Tonight Show s Jimmy Fallonem ujistila, že slovo "velký" je ve skutečnosti podhodnocené. O kostýmu prozradila: "Bude to gigantické." A dodala s opatrností: "Musím dokonce uzavřít několik ulic tady v Manhattanu - což je mimochodem velmi složité." Když ji Fallon zvědavě ptal, zda se převlékne za obřího transformátora nebo robota, Klum zůstala tajemná a zavrtěla hlavou. "Vždycky mám ráda, když to zůstane překvapením," řekla.

Překvapení bylo dokonalé, převlek byl fascinující

Porotkyně pořadu "America's Got Talent" se objevila v klubu Marquee v New Yorku v sametově modrém obleku, který evokoval ptačí krk a obličej. Heidi Klum měla tvář mistrovsky nalíčenou do modra s několika zlatými a oranžovými ozdobami kolem očí, doplnila ji i malý kousek opeření na hlavě. S ní bylo deset umělců z Cirque du Soleil v pestrých ptačích kostýmech.

Klum komentovala svůj kostým slovy: "Právě teď se cítím velmi nahá. Potřebuji kolem sebe všechny své přátele. Myslela jsem si, že by bylo zábavné mít kostým se skupinou lidí... kde všichni vytváříme úžasné formace." Její manžel Tom Kaulitz se dokonce převlékl za masivní paví vejce.

Nejnovější zprávy