Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Středa 29. listopadu 2023

Svátek slaví Zina, zítra Ondřej

Heidi Klum (50) v kalhotkách! Obal časopisu snese všechno

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma LARO Computers s.r.o., IČ: 08796505


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2023 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Heidi Klum (50) v kalhotkách! Obal časopisu snese všechno

Veronika Jirásková

1. října 2023 9:53

Heidi Klumová Video

Padesátiletá německá modelka Heidi Klum sice ukončila svou kariéru na přehlídkových molech, ale stále se často objevuje v kampaních.

Jako kdysi například na obálce People: Style Watch. Klum zkoušela při focení různé "luky". Zejména kožený outfit a svetr v kombinaci se sukněmi zvláštního střihu a konstrukce.

Jak víte, Heidi Klum v současné době připravuje důstojný návrat do módního průmyslu. Modelingu se věnuje i nejstarší dcera modelky, 19letá Leni Olumi. Dívka se objevuje v kampaních a je ambasadorkou mnoha značek.

Připomínáme, že Heidi se svému věku nevyhýbá a svou nevyfotošopovanou postavu ráda ukazuje.

Počátkem modelingové kariéry Heidi Klum byl moment, kdy ji její kamarádka přiměla vyplnit přihlášku do soutěže Modelka roku 1992. O lukrativní kontrakt bojovaly tisíce uchazeček, vítězkou se ale tehdy stala devatenáctiletá Heidi, která právě dokončila střední školu. Poté měla v plánu studovat oděvní design, po modelce ale byla taková poptávka, že školu nechala a odletěla za prací do New Yorku. Ve svých dvaceti letech se dostala na titulky módních magazínů a v roce 1998 se objevila na obálce prestižního vydání Sports Illustrated, které z ní udělalo mezinárodní hvězdu. Když se pak spojila se značkou oblíbeného spodního prádla Victoria’s Secret, byl její úspěch zpečetěn.

Heidi Klum úspěšně přešla z modelingu k moderování a hereckým vystoupením. Stala se moderátorkou a producentkou Project Runway v roce 2004, získala Emmy za svůj výkon a pořad byl vysílán až do roku 2018. Poté pokračovala v moderování show Making the Cut. Od roku 2006 také moderovala Německo hledá topmodelku a byla porotkyní v pořadu Amerika má talent.

Heidi Klum se cítí pohodlně jak při fotografování, tak v soukromí, co se týče nahoty. V rozhovoru pro Ocean View prohlásila, že je nudistkou a nevyvolává to v ní žádné nepříjemné pocity. Je otevřená ohledně svého těla a má ráda svobodu v tomto směru. Dodala, že vyrůstala v rodině, kde se nahota neskrývala, a má k tomu pozitivní vztah.

Nejnovější zprávy