Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Neděle 14. dubna 2024

Svátek slaví Vincenc, zítra Anastázie

Upřímná Anna Slováčková: Zná prognózy! Co vzkázala fanouškům?

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Upřímná Anna Slováčková: Zná prognózy! Co vzkázala fanouškům?

Andrea Malá

21. února 2024 13:59

Anna Slováčková Video

Anna Slováčková svádí náročný boj se zákeřnou rakovinou, kterou už jednou porazila. A všichni doufají, že tuto mrchu porazí i podruhé. Nyní ale své příznivce spíše vyděsila, když poskytla jednu obsáhlou zpověď o současném stavu věcí. 

Slováčková v rozhovoru pro novinky.cz přiznala, že si vyslechla nějaké prognózy. "Ale není to nic, co bych teď chtěla sdílet se světem. Věřím, že všechno dopadne dobře a není důvod se plašit," poznamenala. 

Fanoušky vyděsila především následující slova o tom, že chodí ke specialistce na paliativní péči. "Všichni se vždycky vyděsí, když se o tom zmíním, ale je to člověk, který umí odpovědět na všechny otázky kolem léčby, které mám," vysvětlila dcera slavných rodičů. 

Známá herečka a zpěvačka prozradila, jaký má momentálně program. "Jen se celkově vyhýbám akcím, kde by bylo hodně lidí a mohla bych něco chytnout. Když už tam musím, tak si nasadím roušku. Co se týče koncertů a natáčení, nic se neruší," prozradila.

Slováčková začátkem loňského října na sociální síti prozradila, že rakovina jí byla diagnostikována o necelý měsíc dříve, když se chystala oslavovat vydání desky a nového klipu.

"Usadila se mi tentokrát v plicích. Jsem připravena znovu k boji. Minimálně dnes jsem se na ten boj už trochu připravila. Vybojovala jsem si to poprvé - věřím, že to zvládnu i podruhé," připomněla, že už jednu zkušenost se zákeřnou nemocí má.

Herečka a zpěvačka se svěřila, že cítí vztek a strach. "Taky mám pocit, že jsem všechny zklamala. Nechci v nikom vzbuzovat strach a nechci, aby to vypadalo jako pravidlo, že se rakovina může vrátit. Pravidlo to totiž není," dodala. 

Nejnovější zprávy