Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Pondělí 11. prosince 2023

Svátek slaví Dana, zítra Simona

Upřímná Daniela Písařovicová: Svatbu s Brzobohatým nechtěla?!

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma LARO Computers s.r.o., IČ: 08796505


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2023 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Upřímná Daniela Písařovicová: Svatbu s Brzobohatým nechtěla?!

Andrea Malá

14. října 2023 16:32

Daniela Písařovicová a Ondřej Brzobohatý se vzali! Video

Daniela Písařovicová, nyní již Brzobohatá, je už několik týdnů třetí manželkou Ondřeje Gregora Brzobohatého. Jak moc vlastně stála o to, aby svůj vztah stvrdili vstupem do manželství? Odpověď vás možná překvapí! 

V září šlo o jednu z největších událostí v českém šoubyznyse. Novinářka a moderátorka a známý hudebník se v tichosti vzali. Zatímco pro ni šlo o premiéru, on se ženil už potřetí a mohl to tak brát jako samozřejmost.

Písařovicová nyní prozradila, že ji Brzobohatý svou iniciativou poměrně překvapil. Navíc se nechtěl s ničím moc zdržovat. "Ondřej tentýž den začal plánovat, že bychom se vzali víceméně za čtyři měsíce," uvedla pro CNN Prima News, když se vrátila k žádosti o ruku.

Jak se navíc svěřila, o vstupu do manželství sama od sebe nepřemýšlela. "Nijak jsem po svatbě neprahla, ale když to přišlo, tak proč ne. S Ondrou chci být a přijde mi to jako takový stvrzení lásky," konstatovala. 

Moderátorka se možná domnívala, že synovi slavného herce se po předchozího zkušenosti už nebude chtít vstupovat do dalšího manželství. Připomeňme, že jeho svazek s modelkou Taťánou Kuchařovou nekončil zrovna v klidu. 

Nejnovější zprávy