Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Neděle 21. července 2024

Svátek slaví Vítězslav, zítra Magdeléna

Václav Neckář si dává pauzu! Co víme o jeho zdravotním stavu?

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Václav Neckář si dává pauzu! Co víme o jeho zdravotním stavu?

Andrea Malá

17. března 2024 19:56

Václav Neckář

Václav Neckář loni oslavil 80. narozeniny a přinejmenším v současnosti si užívá zasloužený důchod. Před časem totiž oznámil koncertní pauzu. Jeho mladší bratr Jan nyní prozradil fanouškům, jak se sourozenec má. 

Jan Neckář na rozdíl od staršího bratra dorazil na tiskovou konferenci k chystanému dubnovému koncertu, na kterém se bude vzpomínat na Naďu Urbánkovou. I přítomné pochopitelně zajímalo, co je s Václavem.

"Mám dojem, že můj bratr pořád hapruje s nohou, tak to vypadá, že se asi nedostaví," sdělil hudebník serveru super.cz. "My jsme si dali s Bacily generál pauzu, takže jeho vystupování je zatím v nedohlednu," dodal. 

Oznámení o koncertní přestávce přišlo v závěru loňského roku. "Od 1. ledna 2024 skupina Bacily ruší do odvolání všechna svá vystoupení. Omlouváme se všem divákům, našim fanouškům a za vzniklé komplikace všem pořadatelům," uvedli bratři Neckářovi. 

Původně měla letos ještě pokračovat naplánovaná série narozeninových koncertů. Například ve Zlíně už se ale legendárního zpěváka nedočkali. 

Nejnovější zprávy