Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Pondělí 24. června 2024

Svátek slaví Jan, zítra Ivan

Jaromír Soukup na veřejnosti s novou láskou? Sešlo z toho na poslední chvíli!

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Jaromír Soukup na veřejnosti s novou láskou? Sešlo z toho na poslední chvíli!

Andrea Malá

15. března 2024 14:36

Jaromír Soukup

Opatrné našlapování kolem nového vztahu Jaromíra Soukupa je u konce! Mediální magnát přiznal, že někoho má, aniž by prozradil identitu dotyčné. Jenže jeho bývalá partnerka Agáta Hanychová se rozhodla vyslepičit něco víc. A to stále není všechno! 

Soukup se nechal slyšet, že samozřejmě není sám. Zároveň vysvětlil, proč identitu dotyčné tají. "Jakýkoli můj doprovod by okamžitě byl pod palbou bulvárních médií a mně se nechtělo ji vystavovat svinstvům," podotkl.

Jméno neprozradila ani podnikatelova bývalá partnerka Hanychová, ale dost toho naznačila. Udělala to nejspíš naschvál, protože spolu po loňském rozchodu nevycházejí vůbec dobře.

"Já jsem se dozvěděla od tatínka Rozárky, že se pachtím s novináři. Já myslím, že se s nimi nepachtím, a dokonce já s nimi ani nespím. To je asi tak všechno v týhle kauze a víc se k tomu vyjadřovat nebudu," uvedla dcera Veroniky Žilkové.

Identitu nové partnerky boháče jsme už každopádně mohli znát. Soukup přiznal, že ji nedávno chtěl vzít na ples. Ohlášenou účast ale na poslední chvíli zrušil. "Já jsem původně říkal, že uvidíte, s kým tam přijdu, ale nebyl jsem tam, protože jsem si to rozmyslel," vysvětlil týdeníku Sedmička. 

Nejnovější zprávy