Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Sobota 13. dubna 2024

Svátek slaví Aleš, zítra Vincenc

Hanychová musela čekat! Soukup přišel k soudu pozdě i se známou advokátkou

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Hanychová musela čekat! Soukup přišel k soudu pozdě i se známou advokátkou

Andrea Malá

14. března 2024 8:48

Agáta Hanychová Video

Agáta Hanychová a Jaromír Soukup se v úterý sešli u soudu, protože k rozumné domluvě dvou dospělých lidí stále nedošlo. Jak probíhalo první jednání, které poznamenal pozdní příchod jednoho z aktérů? 

Předmětem sporů mezi bývalými partnery Hanychovou a Soukupem, kteří si řekli sbohem loni v září, je péče o společnou dceru Rozárku. Každý z rodičů si totiž dělbu času s holčičkou představuje po svém. Řeší se navíc i její prezentace na sociálních sítích.

Úterní soudní jednání provázely komplikace přinejmenším v samém úvodu. Miliardář Soukup měl menší zpoždění, podle informací deníku Aha! totiž píchl kolo u auta. Nakonec se ale k soudnímu slyšení dostavil.

Co se dělo za zavřenými dveřmi, to není zcela jasné. Jednání je totiž kvůli nezletilé dceři neveřejné. Dle informací již zmíněného listu se v úterý o ničem nerozhodlo a došlo k odročení případu na duben. 

Web extra.cz upozornil na to, kdo mediálního magnátu zastupuje. Služby advokátky Lenky Radoňové v minulosti využily jiné slavné osobnosti, například Tomáš Plekanec, Jan Révai, Mahulena Bočanová nebo Sagvan Tofi. 

Nejnovější zprávy