Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Neděle 10. prosince 2023

Svátek slaví Julie, zítra Dana

Válka v rodině Miley Cyrus! Rozdělila se na dva nesmiřitelné tábory!

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma LARO Computers s.r.o., IČ: 08796505


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2023 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Válka v rodině Miley Cyrus! Rozdělila se na dva nesmiřitelné tábory!

Lenka Kučerová

17. října 2023 21:59

Miley Cyrus Video

Neshody v rodině slavné zpěvačky Miley Cyrus (30) jsou zřejmě mnohem větší, než si fanoušci mysleli. Kromě dlouhodobě napnutých vztahů jejich rodičů to není růžové ani mezi Miley a její sestrou Noah (23), která na sociálních sítích slavnou zpěvačku vůbec nešetřila a dala jí najevo, co si o jejím chování myslí.

Rodina slavné zpěvačky se po rozvodu rodičů rozdělila na dva tábory. Miley a její další dva sourozenci se před několika týdny zúčastnili svatby její matky, kde však chyběla její mladší sestra Noah. Během tohoto týdne měl navíc svatbu i jejich otec Billy Ray Cyrus, který si vzal za ženu o 28 let mladší umělkyni.

Momentálně to ovšem vypadá tak, že vztah Miley a Noah opravdu není ideální. Mladší z dvojice totiž nedávno komentovala video své slavnější sestry a v podcastu The Joe Rogan Experience se rozmluvila o tom, jaký dopad mělo na Noah to, že vyrůstala v jejím stínu.

"Album s názvem The End od Everything... je ta nejdepresivnější věc, jakou jsem slyšela. Je jí 20 let a má ráda emo," řekla Miley. Na otázku Rogana, jestli si myslí, že za to může právě její sláva řekla, že je to jeden z důvodů.

Noah se však tato slova zřejmě dotkla a v komentáři k videu napsala: "Neúcta v tomto videu..." Paradoxně podcast vznikl v roce 2020 a fanoušci nechápou, proč jej začala řešit až nyní.

"Měla 3 roky na to, aby k tomu něco řekla. Říká to jen proto, že je její rodina rozdělena mezi jejího otce a mámu," napsal jeden z fanoušků. Mnozí se k tomuto názoru přiklánějí.

Nejnovější zprávy