Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Čtvrtek 13. června 2024

Svátek slaví Antonín, zítra Roland

Vážný úraz Václava Neckáře: Lékaři říkali, že...

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Vážný úraz Václava Neckáře: Lékaři říkali, že...

Andrea Malá

11. června 2024 20:20

Václav Neckář

Už skoro půl roku nemohou fanoušci vidět Václava Neckáře na pódiu, protože skupina Bacily od ledna do odvolání zrušila všechna vystoupení. Nyní navíc osmdesátiletého zpěváka potkal vážný úraz. 

Neckář podle informací deníku Blesk upadl a utrpěl zlomeninu pravé ruky. Údajně zaškobrtl doma a zprvu nevyhledal lékařskou pomoc. Až když bolest neustávala, rozhodl se vyrazit do nemocnice.

"Lékaři říkali, že jsem si ji zlomil šikovně, čistě, nemuseli mě operovat," řekl zmíněnému listu. Dokonce prozradil, co ukázalo klíčové vyšetření. "Rentgen ukázal, že to je zlomené těsně pod ramenním kloubem," dodal. 

Populární zpěvák naposledy vystupoval s doprovodnou kapelou svého bratra Jana loni na podzim, kdy se uskutečnily poslední koncerty u příležitosti kulatých narozenin. Následovalo oznámení, které zaskočilo všechny fanoušky.

"Od 1. ledna 2024 skupina Bacily ruší do odvolání všechna svá vystoupení. Omlouváme se všem divákům, našim fanouškům a za vzniklé komplikace všem pořadatelům," uvedli bratři Neckářovi. 

Nejnovější zprávy