Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Neděle 14. dubna 2024

Svátek slaví Vincenc, zítra Anastázie

Veronika Žilková a "omluva" Rakušanovi: Vzkaz ministra nenechala bez reakce!

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Veronika Žilková a "omluva" Rakušanovi: Vzkaz ministra nenechala bez reakce!

Andrea Malá

21. února 2024 8:43

Veronika Žilková Video

Veronika Žilková zatáhla už o víkendu do rodinných záležitostí i ministra vnitra Víta Rakušana (STAN) kvůli údajnému policejnímu zásahu, který si podle herečky objednal expartner dcery Jaromír Soukup. Vicepremiér si to nenechal líbit, ale to poté ani Žilková. 

Rakušan se v neděli ozval prostřednictvím instagramového profilu. "Podle některých jsem jako ministr vnitra neschopný, podle jiných zase všehoschopný," konstatoval na úvod s určitým nadhledem.

"Čeho určitě schopný nejsem, je úkolování policie, co má, nebo naopak nemá dělat. Policie ví, jaké jsou její povinnosti. Laická veřejnost o tom má pořád zkreslené představy, jak zjišťuju i během svých Debat bez cenzury," pokračoval vicepremiér. 

Na závěr poslal vzkaz přímo Veronice Žilkové. "U vás, vzhledem k tomu, že byl váš exmanžel ministrem zahraničí a obrany, bych očekával větší vhled do kompetencí představitelů vlády. V každém případě vám všem upřímně přeji co nejpoklidnější dořešení všech rodinných sporů," dodal Rakušan. 

Herečka se s jeho vysvětlením nesmířila a podle posledního vzkazu fanouškům si trvá na svém. "Omlouvám se za nadnesené slovo. Ministr neúkoluje policii, jen je policii nadřízen a ona mu podřízená," napsala na sociální síti. 

Nejnovější zprávy