Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Čtvrtek 22. února 2024

Svátek slaví Petr, zítra Svatopluk

Veronika Žilková promluvila o složitých začátcích! V čem měla prsty dcea Agáta?

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Veronika Žilková promluvila o složitých začátcích! V čem měla prsty dcea Agáta?

Andrea Malá

22. ledna 2024 11:41

Veronika Žilková Video

Veronika Žilková se nevěnuje jen herectví. Kdo ji sleduje na Instagramu, ten ví, že například také předcvičuje svým vrstevnicím. Když přitom s něčím začíná, není to pro ni vůbec jednoduché. 

Žilková nedávno v rozhlasovém vysílání přiznala, že nebylo jejím snem stát se herečkou. Původně studovala psychologii na filozofické fakultě. "Studovala jsem v době totalitního režimu, takže mám zkoušku třeba z teorie řízení socialistického podniku," prozradila.

Herectví jí podle jejích slov přišlo do života trochu omylem. Prý k němu zběhla. "Ale určitě jsem to v dětství neplánovala, naopak pro mě to byl nedostupný svět," poznamenala. 

Díky profesi má populární herečka tisíce fanynek, kterým už nějaký čas předcvičuje v živých vysíláních na sociální síti. Jak prozradila, prsty v tom má její dcera Agáta Hanychová. 

"„V té době měla Agáta na Instagramu hubnoucí výzvu a nějaká paní psala, proč také nemám nějaké cvičení pro naši generaci. Tak mi Agáta založila instagramový účet," vysvětlila Žilková, jak to celé začalo. 

Nejnovější zprávy