Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Středa 29. května 2024

Svátek slaví Maxmilián, zítra Ferdinand

Vévodkyně Kate bude čelit velkým problémům! Může přijít o pozici budoucí královny!

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Vévodkyně Kate bude čelit velkým problémům! Může přijít o pozici budoucí královny!

Lenka Kučerová

27. dubna 2024 14:09

Catherine, princezna z Walesu (princezna Kate) Video

Rok 2025 má být pro princeznu Kate rozhodující, alespoň podle předpovědi "žijícího Nostradama", brazilského proroka jménem Athos Salomé.

"I když to nikdy nepotvrdí, opravdu má problém," řekl podle serveru Hindustan Times takzvaný žijící Nostradamus, jehož věštby se místy až děsivě naplňují.

Athos Salomé z Brazílie prý s přesností předpověděl koronavirus, ale také rychlý skon královny Alžběty II. Kate podle něj bude čelit dlouhotrvajícím problémům.

Princezna nedávno potvrdila, že jí diagnostikovali rakovinu. Lékaři rozhodli, že Kate bude muset podstoupit preventivní chemoterapii, která má zlikvidovat napadené buňky v těle.

Podle proroka se ale mají budoucí problémy týkat zejména jejího pohybového aparátu, a není vyloučeno, že princezně znemožní vykonávat roli královny.

"Je sporné, zda bude skutečně připravena převzít korunu. Mezi bratry totiž panuje značný spor o to, kdo bude při potřebných příležitostech zastupovat otce. V životě Kate je již vše napsáno, proto je nezbytné, aby pečovala o své duševní zdraví a také o své kosti," uvedl prorok.

"Struktura a zodpovědnost zatěžují nejen mysl, ale odrážejí se iv jejích kostech. I když to nikdy nepotvrdí, opravdu má tento problém," dodal.

Nejnovější zprávy