Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Úterý 23. července 2024

Svátek slaví Libor, zítra Kristýna

Vězeň ve vlastním domě? Princ Harry a Diana prý v královské rodině trpěli!

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Vězeň ve vlastním domě? Princ Harry a Diana prý v královské rodině trpěli!

Lenka Kučerová

7. července 2024 10:41

princ Harry a Meghan Markle Video

Britský princ Harry žil několik měsíců jako vězeň v Kensingtonském paláci. Tvrdí to spisovatel s odkazem na jednoho z jeho blízkých přátel s tím, že se vše odehrálo ještě předtím, než se Harry setkal s Meghan Markle a našel v ní svou životní lásku. Stejně na tom podle královského životopisce byla i princezna Diana.

Princ Harry podle spisovatele Duncana Larcomba, autora knihy Prince Harry: The Inside Story, stále více trpěl osamělostí a často zůstával doma několik měsíců. "Harry je společenský člověk a nenávidí, když musí trávit čas jen ve své vlastní společnosti," tvrdí Larcombe.

"Byly chvíle, kdy Harry musel trávit hodinu po hodině sám ve svém sídle. Nemohl si jako normální člověk zajít po práci na pivo," uvedl dále. "V mnoha ohledech se stal vězněm ve svém vlastním domě a trávil hodiny osamotě sledováním televize," dodal spisovatel.

Harry už dříve přiznal, že život v centru pozornosti veřejného dění mu brání v tom, aby žil jako normální lidé. Larcombe, který citoval prince Harryho, ve své knize uvedl: "Když lidé skončí v práci, mohou se jít pobavit se svými kamarády do hospody. Já to dělám stále méně, nevím na koho narazím, kdo se mě pokusí ulovit na selfie, nemám skoro žádnou soukromý život."

Prince Harry se v roce 2014 rozešel s Cressidou Bonasovou a zůstal dva roky svobodný. Během nich se zaměřil na své projekty a spolu s Williamem a Kate se věnoval práci pro charitativní organizaci. Larcombe nyní tvrdí, že Harryho veřejné výlety s Williamem a Kate jen prohloubily uvědomění si, že v jeho životě něco chybí.

"Na ten chybějící článek Harry narážel téměř pokaždé, když opustil své sídlo v areálu Kensingtonského paláce. William a Kate potřebovali prostor a přestěhovali se do mnohem většího palácového bytu a nechali Harryho žít jeho samotářský život," napsal spisovatel.

"Kdykoliv Range Rovery přivezly všechny tři (Williama, Kate a Harryho, pozn. red.) zpátky do paláce, Harry se vrátil do prázdného domova," dodal Larcombe.

Tento emotivní obraz prince Harryho v Kensingtonském paláci odráží podle královského životopisce Andrewa Mortona i názor princezny Diany. Morton v dokumentu Harry & Meghan: A Very Modern Romance dodal: "Kensingtonský palác je sídlo, ale někomu může připadat jako vězení. A Diana se cítila jako ve vězení."

Nejnovější zprávy