Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Sobota 13. července 2024

Svátek slaví Markéta, zítra Karolína

Vin Diesel schytal od svého kolegy pořádnou dávku kritiky!

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Vin Diesel schytal od svého kolegy pořádnou dávku kritiky!

Lenka Kučerová

4. července 2024 8:57

Vin Diesel

Slavného herce Vina Diesela si díky jeho ikonické postavě ve filmové sérii Rychle a zběsile oblíbila spoustu fanoušků. To však neplatí o některých jeho kolezích, mezi které patří i Paul Walter Hauser.

Hauser se do povědomí diváků dostal díky několika známým počinům, jako jsou například filmy Richard Jewell či Drozd. Kromě toho propůjčil svůj hlas postavám v mnoha známých pohádkách, jako je například V hlavě 2, která měla premiéru během tohoto měsíce. 

V nedávném rozhovoru pro web CinemaBlend byl výkon herce Hausera ve zmíněné pohádce přirovnán k tomu, který předvedl Vin Diesel, když propůjčil svůj hlas postavě Groota ze série Strážci Galaxie.

Hauserovi se toto srovnání však nelíbilo. "Prosím, neříkejte to. Rád si o sobě myslím, že chodím na čas a jsem přístupný. Miluji lidi, ale když slyším příběhy o některých hollywoodských hercích, kteří dostávají velké peníze a pak se k lidem chovají špatně… Vždy je s tím konfrontuji a je to zajímavé," uvedl Hauser.

Ačkoli Hauser s Dieselem nikdy nepracoval, je známo několik podobných příběhů o slavném herci. Nejznámější byl jeho konflikt s kolegou Dwaynem Johnsonem během natáčení série Rychle a zběsile. 

Nejnovější zprávy