Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Neděle 14. dubna 2024

Svátek slaví Vincenc, zítra Anastázie

Znásilnění v Rychle a zběsile? Vin Diesel čelí žalobě!

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Znásilnění v Rychle a zběsile? Vin Diesel čelí žalobě!

Lenka Kučerová

23. února 2024 21:08

Vin Diesel

Vin Diesel čelí žalobě, která tvrdí, že v roce 2010 během natáčení filmu Rychle a zběsile 5 sexuálně napadl svoji tehdejší asistentku Astu Jonassonovou. Informoval o tom web BBC s odkazem na žalobu podanou ve čtvrtek v Los Angeles.

Právní zástupce herce, jehož skutečné jméno je Mark Sinclair Vincent, popřel tvrzení stěžovatelky.

Podle obvinění měla hollywoodská hvězda údajně napadnout Jonassonovou v hotelu v Atlantě. Žena tvrdí, že ji 56letý Sinclair fyzicky přemohl ve svém apartmánu, osahával ji a ignoroval její "jasné projevy nesouhlasu".

Jonassonová prý křičela a prchala směrem do koupelny, kde ji herec prý přitlačil ke zdi a při tom se měl projevit sexuálně, informuje BBC.

Podle žaloby již několik hodin po incidentu kontaktovala Jonassonovou hercova sestra Samantha Vincentová, která vede produkční společnost One Race Films, a propustila ji z pozice asistentky. Kromě samotného Sinclaira žaluje Jonassonová i jeho sestru a zmíněnou produkční společnost.

Vin Diesel je americký herec, producent a režisér. Narodil se 18. července 1967 v New Yorku a je znám především pro svou účast v akčních filmech, zejména v sérii "Rychle a zběsile," kde ztvárnil hlavní roli coby Dominic Toretto. Tato filmová série získala velkou popularitu.

Vin Diesel se objevil i v dalších filmech, jako například "Čenočerná tma," "XXX," "Riddick," a "Strážci galaxie." Jeho charakteristický hlas mu také vynesl roli ve filmu animovaném "Hvězdné války: Síla se probouzí" jako Groot.

Mimo svou filmovou kariéru se Diesel angažuje i v produkci a má vlastní produkční společnost nazvanou One Race Films. Je také znám svou láskou k akčním sportům a vozům. 

Nejnovější zprávy