Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Středa 29. května 2024

Svátek slaví Maxmilián, zítra Ferdinand

Vztah mezi Karlem III. a princem Harrym totálně zkrachoval? Tohle byla poslední kapka!

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Vztah mezi Karlem III. a princem Harrym totálně zkrachoval? Tohle byla poslední kapka!

Lenka Kučerová

25. dubna 2024 21:28

princ Harry a Meghan Markle Video

Vztahy mezi princem Harrym a zbytkem královské rodiny se po jeho odchodu do USA značně zhoršily. Poslední kapkou pak mělo být rozhodnutí jeho otce Karla III., po kterém se podle nejnovějších informací dokonce rozbrečel.

V posledních měsících se ustavičně hovoří o vztazích prince Harryho s jeho rodinou. I přesto, že se prý několikrát pokusil situaci napravit, narazil hlavně na nevoli svého bratra Williama.

Kromě toho se objevilo několik věcí z minulosti, z nichž ta nejnovější, podle informací odborníka na královskou rodinu Toma Quinna, byla tím, co Harryho posledně velmi rozrušilo a dokonce rozplakalo.

Tímto zlomem se stal krok Karla III., který rozhodl, že po Harryho odchodu z Velké Británie jej vystěhuje z Frogmore Cottage ve Windsoru. Tento dům dostal jako svatební dar od Alžběty II. a žil v něm po svatbě s Meghan.

"V té době si jen velmi málo lidí uvědomovalo, jaký to pro Harryho byl šok. Byla to pro něj poslední kapka. Harry byl velmi rozzlobený a dokonce plakal. Cítil, že na to jeho otec neměl žádné právo a udělal to jen z pomsty," uvedl Quinn.

"Harry a Meghan si mysleli, že Frogmore bude pro ně vždycky, a plánovali se tam každý rok na pár týdnů vracet, i když už nebyli členy královské rodiny. Tento předpoklad jasně ukazuje, jak moc byli Karel III. a jeho syn vzdálení," dodal pro Mirror. 

Nejnovější zprávy