Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Pondělí 24. června 2024

Svátek slaví Jan, zítra Ivan

Will Smith terčem šokujícího obvinění: Měl se vyspat s kolegou, manželka ho opustila kvůli jeho "chloubě"!

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Will Smith terčem šokujícího obvinění: Měl se vyspat s kolegou, manželka ho opustila kvůli jeho "chloubě"!

Lenka Kučerová

18. listopadu 2023 11:57

Will Smith

Herec Will Smith měl prý styk s kolegou Duanem Martinem. Tvrdí to Smithův bývalý asistent Brother Bilaal, který o sobě prohlašuje, že byl v minulosti blízkým přítelem a důvěrníkem hollywoodského herce.
 

Herec o tom samozřejmě nechce ani slyšet a vydal prohlášení, že žádný styk s Duanem Martinem neměl. Brother Bilaal, který se označuje za hercova bývalého osobního asistenta, tuto informaci sdělil v rozhovoru s Tashou K.

Bilaal prohlásil, že přímo viděl Smithe s Martinem v Martinově šatně. "Otevřel jsem dveře do Duanovy šatny a v tu chvíli jsem viděl Duana, jak má styk s Willem," uvedl.

"Byl tam gauč a Will byl ohnutý na gauči a Duane stál a nabíjel ho zezadu, bylo to maso," prohlásil Bilaal. Je ale možné, že se svými slovy jen mstí, protože také tvrdil, že Willova "chlouba" svojí velikostí připomíná malíček na noze.

To má ale podle Bilaala být důvodem, proč ho manželka Jada Pinkett Smithová před šesti lety opustila. Smith to však skrze svého mluvčího popřel a jeho přátelé magazínu TMZ oznámili, že herec chce Bilaala žalovat.

Will Smith je americký herec, producent, rapper a filantrop. Narodil se 25. září 1968 ve Filadelfii a začal svoji kariéru jako rapper pod jménem The Fresh Prince, spolu s DJ Jazzy Jeffem. Společně získali Grammy Award za nejlepší rapové album za svou práci na albu "Parents Just Don't Understand".

Smith se však proslavil hlavně jako herec. Jeho první významnou roli hrál v televizním seriálu The Fresh Prince of Bel-Air, který běžel od roku 1990 do 1996. Později se přesunul na velké plátno a stal se jedním z nejvýnosnějších herců v Hollywoodu.

Mezi jeho nejznámější filmy patří Muži v černém, Den nezávislosti nebo Já, legenda. Smith získal několik nominací na cenu Oscar a vyhrál několik dalších prestižních ocenění za své herecké výkony.

Kromě toho, že je úspěšným hercem, je Will Smith i producent a podnikatel. Je také známý svým pozitivním a charismatickým vystupováním veřejně, což ho činí jednou z nejznámějších osobností v showbyznysu.

Nejnovější zprávy