Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Středa 29. května 2024

Svátek slaví Maxmilián, zítra Ferdinand

Zásadní zvrat v životě Meghan: Odchodu do USA začíná litovat!

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Zásadní zvrat v životě Meghan: Odchodu do USA začíná litovat!

Lenka Kučerová

27. dubna 2024 21:15

princ Harry a Meghan Markle Video

Princ Harry a jeho vévodkyně Meghan si útěkem do USA vybojovali samostatnost. Odloučení od královské rodiny ale Meghan dělají starosti.

Vévodkyně Meghan si podle všeho začíná uvědomovat i stinné stránky útěku do USA. O jejích obavách promluvil rodinný přítel, který vysvětlil, co trápí Meghan nejvíce.

Samotná Meghan totiž pochází z rozvrácené rodiny a se sourozenci rozhodně nevychází dobře. Obává se ale, že stejný osud čeká i její děti Archieho a Lilibet.

Meghan si prošla v uplynulých letech peklem, když média po celém světě rozebírala její rodinné vztahy a špínu, kterou vypouštěli její sourozenci.

Když se s Harrym rozhádali a odcizili i od jeho rodiny, obává se, že její děti zažijí v budoucnosti stejné peklo. Navíc přemýšlí i nad tím, zda by dětem nebylo přece jen lépe v bezpečí za zdmi královského paláce.

S odstupem času se Meghan zřejmě některé věci rozležely v hlavě a uvědomila si, že její děti nemají žádný vztah se svými bratranci Georgem, Lousiem a se sestřenicí Charlotte.

"Meghan chce mít velkou šťastnou rodinu a nenávidí, když lidé popisují její dětství a její rodinu jako nefunkční," uvedl odborník na královskou rodinu Tom Quinn pro britský Mirror.

"Přítel páru – jeden z mála aristokratických přátel Meghan z dob, kdy byla ve Spojeném království – řekl, že Meghan chybí některé aspekty tamního života," dodal.

"Obává se, že ji její děti budou obviňovat, pokud nikdy neuvidí své bratrance a sestřenici. Jako dospělí pak mohou mít pocit, že byli připraveni o to, co mohlo být zábavné a smysluplné,“ prozradil Quinn.

Nejnovější zprávy