Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Neděle 10. prosince 2023

Svátek slaví Julie, zítra Dana

Zemřela Sherika de Armas (†26), soutěžící Miss World

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma LARO Computers s.r.o., IČ: 08796505


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2023 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Zemřela Sherika de Armas (†26), soutěžící Miss World

Veronika Jirásková

15. října 2023 19:35

Sherika de Armas Video

Ve věku 26 let zemřela uruguayská královna krásy Sherika de Armas, která v roce 2015 reprezentovala svou zemi v soutěži Miss World. Informaci přinesl New York Post.

Bývalá Miss Uruguay mladičká Sherika de Armas zemřela v pátek 13. října po boji s rakovinou děložního čípku. Tato krásná dívka reprezentovala Uruguay v soutěži o titul nejkrásnější ženy světa v roce 2015 v Číně, kdy jí bylo pouhých 18 let.

Mimo soutěže krásy se věnovala prodeji kosmetických produktů a vedení své vlastní firmy.

V jednom ze svých posledních rozhovorů přiznala, že vždy chtěla prezentovat kosmetiku, objevovat se v reklamách nebo chodit na přehlídkové molo. Věnovala se také dobročinným aktivitám.

Sherika de Armas takhle vyjádřila svou lásku k módě a zdůraznila, že se účast na soutěži Miss World stala snem mnoha dívek. Po zkušenosti ze soutěže uvedla, že to bylo plné výzev. "Mám ráda vše, co souvisí s módou a myslím si, že v soutěži krásy je snem každé dívky mít možnost zúčastnit se soutěže Miss World. Jsem velmi šťastná, že jsem mohla zažít tuto zkušenost, která byla plná výzev, řekla De Armasová.

Současná Miss Uruguay Carla Romero prohlásila, že Sherika de Armasová byla "příliš vyspělá pro tento svět" a označila ji za jednu z nejkrásnějších žen, které kdy potkala.

Miss World 2015 podstoupila několik léčebných postupů v boji s rakovinou děložního čípku. Zemřela dva roky poté, co jí byla diagnostikována tato nemoc. Její bratr na sociálních sítích zveřejnil záznam a napsal: "Leť vysoko, mladší sestro. Vždy a navždy."

Nejnovější zprávy