Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Pondělí 11. prosince 2023

Svátek slaví Dana, zítra Simona

Žilková popřála utrápené Agátě k svátku: Přeju ti už jen dobré věci!

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma LARO Computers s.r.o., IČ: 08796505


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2023 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Žilková popřála utrápené Agátě k svátku: Přeju ti už jen dobré věci!

Andrea Malá

14. října 2023 10:38

Agáta Hanychová a Veronika Žilková

Veronika Žilková v posledních dnech a týdnech moc nemluví do toho, co se děje kolem její nejstarší dcery Agáty Hanychové. Dnes ji ale před svými fanoušky zkrátka nemohla nezmínit. Z jakého důvodu? 

Zatímco Veronika Žilková oslaví své narozeniny - letos již dvaašedesáté - až v pondělí, již o víkendu má její nejstarší dcera Agáta jmeniny. Přání k svátku od maminky se tak v sobotu ráno objevilo na instagramu.

"Milá Agátko a všechny Agátky, které dnes slaví. Přeju vám, ať se vám dějí už jen dobré věci," napsala známá herečka, která tak zřejmě narážela na dění posledních týdnů kolem Agátina rozchodu s mediálním magnátem Jaromírem Soukupem.

Hanychová v uplynulých dnech nabídla svůj pohled na důvody rozpadu vztahu. Následovala ale mediální přestřelka a po ní klid zbraní, protože soud stále ještě nerozhodl ohledně péče o dceru Rozárku.

Žilková také lidem připomněla, že jméno Agáta v překladu znamená dobrá či dobrotivá. Zároveň připojila fotografii dcery z dětství. "Foto z doby, kdy jsem Agátko byla tvou jedinou fotografkou," konstatovala. 

Nejnovější zprávy