Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Pondělí 11. prosince 2023

Svátek slaví Dana, zítra Simona

Žilková se vložila do záležitostí dcery Agáty a Soukupa! Jak je to s péčí o dceru?

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma LARO Computers s.r.o., IČ: 08796505


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2023 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Žilková se vložila do záležitostí dcery Agáty a Soukupa! Jak je to s péčí o dceru?

Andrea Malá

25. září 2023 15:19

Agáta Hanychová a Veronika Žilková Video

Září ukrajuje poslední dny, přičemž v českém šoubyznyse bylo v jeho předchozím průběhu co řešit. Jednou z velkých událostí byl rozchod Agáty Hanychové a Jaromíra Soukupa, přičemž se i po více než třech týdnech objevují nové a nové detaily. Občas je neprozradí samotní aktéři, ale osoby blízké. 

Hanychová a Soukup se k překvapení prakticky celého českého národa dali dohromady loni, přičemž jim nebyla předpovídána dlouhá společná budoucnost. Ona nicméně brzy přišla do jiného stavu a páru se letos na jaře narodila dcera Rozárka. Holčička ale po několika měsících o harmonickou rodinu přišla.

Mediální magnát v uplynulých dnech poprvé promluvil k rozchodu, ale přiznal, že jeho přesné příčiny nezná. Avšak zmínil velké pracovní vytížení či zdravotní problémy, které měl. 

Nejnověji se do debaty vložila Veronika Žilková jako maminka Agáty. "Oni se rozešli oba dva," poznamenala pro deník Blesk. "Nebylo to, že by někdo někoho opustil, ale rozpadl se vztah," vysvětlila populární herečka.

Médii dokonce proběhla informace, že ohledně péče o dceru se čeká na rozhodnutí soudu, z čehož zdánlivě vyplývalo, že expartneři se nemohou domluvit. Podle Žilkové ale určitý režim funguje. "Vím, že Jaromír si pro Rozárku normálně jezdí a každý večer ji vrací," prozradila. 

Nejnovější zprávy