Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Sobota 13. července 2024

Svátek slaví Markéta, zítra Karolína

Žilková zase naložila Stropnickému: Krutá slova o manželství!

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Žilková zase naložila Stropnickému: Krutá slova o manželství!

Andrea Malá

18. června 2024 10:50

Martin Stropnický a Veronika Žilková Video

Veronika Žilková rezolutně tvrdí, že už se znovu vdávat nebude, ačkoliv její vztah s hudebníkem Josefem Holomáčem jen kvete. Neváhala totiž nekompromisně zhodnotit svá předchozí manželství. 

I když Žilková nemůže přijít na jméno poslednímu manželovi Martinovi Stropnickému, tak připustila, že za rozpad každého z manželství nese díl viny i ona sama. Veřejnost přitom považuje za viníka rozvodu spíše jeho.

Populární herečka ale přiznala, že nejdůležitější pro ni byl vztah s dětmi. "Měla jsem to štěstí, že mě moje práce bavila, takže jsem měla práci a koníček v jednom. A strašně mě bavily moje děti. Nepotřebovala jsem kamarádky, protože děti pro mě byly zdroj vztahů," řekla podle deníku Aha!. 

"Všechno jsem zvládla, odneslo to ale partnerství. Na to jsem čas neměla, a to je zásadní chyba," poznamenala Žilková, aby to vzápětí hodila na muže svého života.

"Nebylo to tím, že bych si neuměla urvat trochu času na partnera, ale nikdo z nich mi za to nestál. Daň za moji slávu jsou tři nepovedená manželství," dodala. 

Nejnovější zprávy