Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Sobota 13. dubna 2024

Svátek slaví Aleš, zítra Vincenc

Život Kateřiny Brožové jde konečně dál? Herečka se rozloučila s Jordym!

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Život Kateřiny Brožové jde konečně dál? Herečka se rozloučila s Jordym!

Andrea Malá

2. února 2024 14:46

Kateřina Brožová Video

Kateřina Brožová je rozhodně ráda, že leden 2024 už skončil. Během úvodního měsíce nového roku totiž přišla o milovaného pejska Jordyho. Ani únor ale nezačal nejlépe. Populární herečka se ve čtvrtek s mazlíčkem definitivně rozloučila. 

Ještě o uplynulém víkendu kazila Brožové ztráta milovaného pejska i radost z povedené divadelní premiéry. "Velká bolest v srdci po Jordikovi zůstává… snažím se to zvládat a děkuji vám všem za podporu… je to těžké," svěřila se fanouškům na instagramu.

Herečka nedávno prozradila, že v právní rovině pro ni celá záležitost ještě nekončí. Konkrétně avizovala podání trestního oznámení. V životě je ale potřeba jít dál. 

Brožová pro deník Blesk potvrdila, že ve čtvrtek pohřbila Jordyho doma na zahradě. "Aby byl pořád s námi," vysvětlila volbu místa posledního odpočinku. "Pořád to hrozně bolí a nejhorší pro mě byla ta bezmoc," svěřila se. 

"Když z kliniky utekl, byla jsem na Maledivách, okamžitě jsem sehnala letenky zpět do Česka, prosila o pomoc a moc děkuji všem, kdo s hledáním pomohli. Smrt Jordyho mě zastihla v letadle," dodala oblíbená dáma. 

Nejnovější zprávy