Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Neděle 21. července 2024

Svátek slaví Vítězslav, zítra Magdeléna

ROZVOD Hany Mašlíkové: André promluvil o konci manželství, kterému dali druhou šanci!

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

ROZVOD Hany Mašlíkové: André promluvil o konci manželství, kterému dali druhou šanci!

Andrea Malá

2. února 2024 8:51

Hana Mašlíková Video

Rozvodem skončí manželství Hany Mašlíkové s trenérem MMA zápasníků André Reindersem. I on se nakonec k nejnovějším odhalením z jejich osobního života rozhodl vyjádřit. Liší se snad jeho pohled na věc? 

Mašlíková se rozhodla jít s pravdou ven až po půl roce. Rozpad vztahu poté, co mu s manželem  dali druhou šanci, označila za obrovskou životní prohru. "Opět jsme nebyli šťastní, dohadovali se, oba jsme měli jiné představy o životě, trápili jsme se. Poslední půlrok se mi psychika začala už i dost odrážet na mém zdraví," vysvětlila moderátorka a modelka s tím, že rozvod řeší od léta. 

Reinders poznamenal, že tuto osobní záležitost nelze přejít mlčením. I on zopakoval slova o velké životní prohře. "Ano, po devíti letech vztahu a sedmiletém manželství je náš vztah s mojí ženou bohužel u konce," napsal na instagramu.

"Je to pro mě osobně velká životní prohra, protože jsem snil a usiloval o úžasnou rodinu a skvělý společný život až do smrti. To se nám bohužel nepovedlo a poslední rok jsme si nedokázali užívat společného života a utápěli se ve zbytečných hádkách," sdělil fanouškům.

Pohledy Andrého a Hanky se začaly příliš rozcházet. Rozvod tak trenér považuje za smutné, ale nejrozumnější řešení situace. "Oba se budeme aspoň snažit být těmi nejlepšími rodiči našeho úžasného syna Andreaska, byť žijícími odděleně," dodal Reinders. 

Nejnovější zprávy