Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Sobota 13. dubna 2024

Svátek slaví Aleš, zítra Vincenc

Zku*vený idiot! Kdo si ku*va myslíš, že jsi? Johnny Depp neudržel nervy na uzdě!

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Zku*vený idiot! Kdo si ku*va myslíš, že jsi? Johnny Depp neudržel nervy na uzdě!

Lenka Kučerová

25. března 2024 21:03

Johnny Depp Video

Americká herečka Lola Glaudini (52) popsala, jaká byla spolupráce s hvězdným kolegou Johnnym Depppm (60). Ten se k ní prý choval pořádně hrubě a nadával jí tím nejhorším způsobem.

Lola Glaudini se během své kariéry objevila ve více známých seriálech, jako jsou například Myšlenky vraha, Rodina Sopránů či Ray Donovan. Kromě toho si zahrála i v několika filmech, na natáčení jednoho z nich ale nemá vůbec příjemné vzpomínky.

Ve filmu Kokain si s ní zahál i Johnny Depp. O jejích zkušenostech s hollywoodskou hvězdou vyprávěla v rozhovoru, kde prozradila, že se k ní choval pořádně drsným způsobem.

"Režisér za mnou přišel a řekl, že když Johnny Depp řekne určitá slova, tak se mám začít smát, jako by řekl nejvtipnější věc na světě," uvedla. Její jednání se však nelíbilo herci, který jí pořádně vynadal.

"Když scéna skončila, tak ke mně přišel a zeptal se mě, že kdo si ku*va myslím, že jsem. Řekl mi, abych držela hubu, když se snaží mluvit svůj text a že se musí soustředit. Nazval mě zku*veným idiotem a zeptal se, jestli už můžu být konečně ticho," uvedla herečka, která byla podle vlastních slov v obrovském šoku.

Nejnovější zprávy