Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Středa 17. dubna 2024

Svátek slaví Rudolf, zítra Valérie

Zlá slova o Dominice Gottové? Rezková se vrátila v čase a zavzpomínala!

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Zlá slova o Dominice Gottové? Rezková se vrátila v čase a zavzpomínala!

Andrea Malá

16. února 2024 9:46

Dominika Gottová Video

O Dominice Gottové jste nejspíš nějaký čas neslyšeli, protože ve Finsku je přece jen stranou zájmu. Po smrti otce ale strávila nějakou dobu v Česku, přičemž střechu nad hlavou jí tehdy poskytla zpěvačka Šárka Rezková. V dobrém na to ale nevzpomíná... 

Nejstarší dcera legendárního zpěváka u ní strávila několik měsíců, které nebyly právě zalité sluncem. "Finančně jsem na tom byla hůře než Dominika, ale protože jsme měli v domě pokoj navíc, nabídli jsme jí ho," připomněla Rezková podle deníku Aha!.

Známá zpěvačka zavzpomínala, jak dostala echo o tom, čím vším si Gottová prošla. Důležitá informace však nezazněla. "Jenom mě nikdo neupozornil na fakt, že Domča asi tím, jak to měla těžké, propadla alkoholu," popsala.

"Ze začátku se hodně snažila, ale když se potom objevil její manžel (Timo Tolkki), se kterým má nějaké zvláštní propojení, tak to všechno padlo," poznamenala Rezková. 

O Gottové podle svých slov nechce mluvit špatně, označila ji za inteligentní holku. "Padla zlá slova, byl tam nějaký alkohol, nějaké pilule, já jí říkala, že by to neměla dělat, ale ona se tím ochraňovala," dodala. 

Nejnovější zprávy