Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Pondělí 11. prosince 2023

Svátek slaví Dana, zítra Simona

Zuzana Belohorcová: Drama na Tenerife! Je její rodina ohrožena požárem?

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma LARO Computers s.r.o., IČ: 08796505


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2023 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Zuzana Belohorcová: Drama na Tenerife! Je její rodina ohrožena požárem?

Andrea Malá

6. října 2023 19:40

Zuzana Belohorcová Video

Lesní požáry trápí Evropu i na začátku října, protože mnohde stále panují neobvykle vysoké teploty, které jsou typické spíš pro léto. Plameny na španělském ostrově Tenerife se blížily bydlišti Zuzany Belohorcové. Jak zareagovala? 

Jak známo, Belohorcová žije na Kanárských ostrovech od té doby, co se tam s rodinou přestěhovala z USA. "Nejprve jsem se vyděsila, ale potom jsme to sledovali, a podle informací, které máme, se zdá, že ten požár mají pod kontrolou," řekla deníku Nový Čas k požáru, který zuří na Tenerife. 

"Věřím teda, že všechno bude v pořádku. Navíc očekáváme i klienty naší realitní kanceláře a nerada bych zbytečně vyvolávala paniku, protože se opravdu není čeho bát," dodala někdejší moderátorka. 

Požár podle zahraničních médií vypukl ve středu a vyžádal si evakuací tří tisícovek lidí. Kromě hasičů se do zásahu zapojily i vrtulníky. 

V jedné věci je ale třeba dát za pravdu Belohorcové. Místní správa informovala, že situaci se podařilo stabilizovat. Populární oblasti se navíc neocitly v ohrožení, v provozu zůstala i obě letiště na Tenerife. 

Nejnovější zprávy