Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Pondělí 11. prosince 2023

Svátek slaví Dana, zítra Simona

ČEZ zlevňuje! Od ledna bude elektřina i plyn za méně

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma LARO Computers s.r.o., IČ: 08796505


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2023 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

ČEZ zlevňuje! Od ledna bude elektřina i plyn za méně

Andrea Malá

23. října 2023 14:18

Ilustrační fotografie

Statisíce Čechů se od ledna příštího roku dočkají levnějších energií, protože ČEZ jako jeden z velkých dodavatelů zlevní o nižší desítky procent nefixované ceny elektřiny a plynu.

ČEZ Prodej zlevní od ledna zákazníkům z řad domácností nefixované ceníky energií. Cena elektřiny poklesne o více než 20 procent a více než 1 000 korun, cena plynu se sníží o téměř 30 procent pod strop, uvedla skupina na webu.

Zástupci firmy zdůraznili, že v letošním roce snížili ceny produktů už čtyřikrát. "Jsme rádi, že díky naší nákupní strategii v průběhu celého letošního roku můžeme zákazníkům nabídnout výrazné zlevnění: u elektřiny ušetří oproti stropu přes 1 000 korun na MWh bez DPH, u plynu přes 700 korun bez DPH," řekl generální ředitel ČEZ Prodej Tomáš Kadlec.

"Změny letos oznamujeme v ještě větším předstihu než obvykle, tak aby zákazníci měli dostatek času se s naší nabídkou seznámit. Zlevnění proběhne automaticky, zákazníci nemusejí nikam chodit ani volat, všem v dohledné době rozešleme podrobné informace," dodal Kadlec.

Zlevnění se týká všech distribučních sazeb a proběhne pro všechny zákazníky na produktech na dobu neurčitou zcela automaticky. 

Nejnovější zprávy