Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Pátek 1. března 2024

Svátek slaví Bedřich, zítra Anežka

Slovenskem otřásla vražda v Bratislavě! Pachatel vyřízl oběti srdce, tvrdí média

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Slovenskem otřásla vražda v Bratislavě! Pachatel vyřízl oběti srdce, tvrdí média

Andrea Malá

5. ledna 2024 18:37

Ilustrační foto

Bratislavu od čtvrtka obcházel strach kvůli brutální vraždě, kterou od včerejšího odpoledne vyšetřuje slovenská policie. Strážci zákona dnes zadrželi podezřelou osobu. Co měl pachatel oběti provést? 

Policie poskytla k šokujícímu případu jen málo informací. Včera sdělila, že se zabývá okolnostmi nálezu těla ženy bez známek života v jednom z bratislavských bytů. V pátek už uvedla, že zadržený muž pro ni představuje podezřelou osobu.

"Policisté bratislavské krajské kriminálky intenzivně vyšetřují závažný trestný čin, ke kterému došlo v jednom z bytů v druhém bratislavském okrese. V této souvislosti začal vyšetřovatel trestní stíhání ve věci trestného činu vraždy," řekl policejní mluvčí Michal Szeiff pro TASR

Podle slovenských médií byla žena rozřezaná a vedle těla se nacházelo vyříznuté srdce a vědro s orgány. Sousedé vypověděli, že z bytu slyšeli hádky, protože vztah mezi partnery byl složitý. Oběť se jmenovala Patrícia a živila se jako číšnice. Sousedé popsali, že byla milá a vstřícná, přičemž měla problém s alkoholem. 

Nejnovější zprávy