Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Pátek 19. července 2024

Svátek slaví Čeněk, zítra Ilja

Agáta Hanychová a Jaromír Soukup: Spor o dceru jde do finále! Jak to zřejmě dopadne?

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Agáta Hanychová a Jaromír Soukup: Spor o dceru jde do finále! Jak to zřejmě dopadne?

Andrea Malá

3. října 2023 15:16

Jaromír Soukup s Agátou Hanychovou Video

Agáta Hanychová a Jaromír Soukup spolu po zářijovém rozchodu nevycházejí zrovna nejlépe, což demonstruje spor o dceru. Ten zřejmě míří do finále a boháč bude platit. Alespoň to zaznívá v zákulisí. 

Uplynul měsíc od letošního nejtřaskavějšího rozchodu v českém šoubyznyse, který má navíc dohru, na kterou to zprvu ani nevypadalo. Když totiž Hanychová oznamovala rozpad vztahu, tvrdila, že se oba bývalí partneři rozcházejí jako rozumní lidé. 

Pak se ale začaly vést spory, Soukupovi například vadilo ukazování dcery na sociálních sítích. Především ale vyšlo najevo, že ohledně péče o několikaměsíční holčičku má padnout soudní rozhodnutí.

List Aha! nyní uvedl, že disponuje zákulisními informacemi, podle nichž soud nejspíš rozhodne o výhradní péči matky. Mediální magnát by tak musel platit měsíční výživné v řádu jednotek tisíc korun.

Do debaty o péči o Rozárku se již dříve vložila také Veronika Žilková jako maminka Agáty. Podle herečky určitý režim funguje. "Vím, že Jaromír si pro Rozárku normálně jezdí a každý večer ji vrací," prozradila. 

Nejnovější zprávy