Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Sobota 25. května 2024

Svátek slaví Viola, zítra Filip

Agáta Hanychová a Jaromír Soukup: Válka pokračuje!

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Agáta Hanychová a Jaromír Soukup: Válka pokračuje!

Andrea Malá

13. května 2024 17:16

Agáta Hanychová s Jaromírem Soukupem Video

Agáta Hanychová a Jaromír Soukup nadále zaměstnávají tuzemskou justici. Nedávno to sice vypadalo, že válečná sekera bude zakopána, ale opak je pravdou. Boj mezi hvězdnou dvojicí má pokračovat v následujících dnech!

Podle informací serveru super.cz čeká bývalé partnery v tomto týdnu další kolo ostře sledované soudní bitvy ohledně péče o jejich společnou roční dceru Rozárku. Není to přitom tak dávno, co to vypadalo na smír.

Jenže spory dvojice se opět vyhrotily natolik, že Hanychová zrušila dříve odsouhlasenou dohodu s miliardářem. "Snažila jsem se mu vyjít ve všem vstříc, ale s tímhle přístupem sám přichází o to, vidět se víc s dcerou, pojede se podle původního předběžného opatření určeného soudem," konstatovala. 

Hanychová a Soukup přitom loni touhle dobou tvořili pár, radovali se z novorozené holčičky. Po letních prázdninách nicméně následoval rozchod. Dcera herečky Veroniky Žilkové se pak ještě do konce loňského roku stihla znovu provdat, když si řekla ano se staronovým partnerem Mirkem Dopitou. 

Nejnovější zprávy