Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Středa 29. května 2024

Svátek slaví Maxmilián, zítra Ferdinand

Agáta Hanychová a kostlivec v Dopitově skříni? PRAVDA o exekucích!

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Agáta Hanychová a kostlivec v Dopitově skříni? PRAVDA o exekucích!

Andrea Malá

3. května 2024 15:36

Agáta Hanychová se svým staronovým přítelem Miroslavem Dopitou Video

Agáta Hanychová dala na prvního máje jasně najevo, že je po boku Mirka Dopity šťastná. Navzdory tomu, že v jeho hospodaření se v poslední době objevily jisté problémy. A jejich řešení se už nemohlo dále odkládat. 

Dopita totiž podle informací zveřejněných serverem expres.cz donedávna čelil dvěma exekucím. Jedna se táhla od roku 2014 a vyšplhala až na částku 297 tisíc korun. Druhá exekuce byla na 114 tisíc korun.

Zatímco on sám se pro zmíněný web nevyjádřil, jeho manželka je přiznala. Hanychová ovšem rovnou naznačila, že za únikem citlivých informací do médií může být její bývalý partner, miliardář Jaromír Soukup. Jejich spory se nedávno opět vyhrotily, přičemž ona odstoupila od dohody ohledně péče o dceru Rozárku.

"Je ironií osudu, že informace o exekucích a údajných dluzích mého muže rozesílá někdo, kdo sám dluží, navíc rozhodně ne málo," prohlásila dcera Veroniky Žilkové podle serveru super.cz.

Hanychová dodala, že věc je momentálně v řešení. "O všem samozřejmě vím, není to žádný kostlivec ve skříni. Už se to řeší, nějakou chvíli to ale trvá, než se ty exekuce, které jsou zaplacené, z rejstříku vymažou," nechala se slyšet. 

Nejnovější zprávy