Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Sobota 25. května 2024

Svátek slaví Viola, zítra Filip

Agáta Hanychová chce velikonoční usmíření! Tohle vzkázala Prachařovi se Soukupem

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Agáta Hanychová chce velikonoční usmíření! Tohle vzkázala Prachařovi se Soukupem

Andrea Malá

30. března 2024 12:56

Agáta Hanychová Video

Urgentní velikonoční výzvou v pátek překvapila Agáta Hanychová. Na sociální síti se totiž obrátila na bývalé partnery Jakuba Prachaře a Jaromíra Soukupa. K ideálu mají jejich vztahy v posledních týdnech a měsících opravdu daleko. 

Hanychová se v poslední době s oběma tatínky svých dcer setkávala u soudu, který řešil spory ohledně péče o holčičky. Otcům zejména vadila jejich prezentace na Agátiných profilech na sociálních sítích. Také to trojnásobná maminka reflektovala v pátečním příspěvku na instagramu.

"Velikonoce jsou svátky naděje... Milí tatínkové J+J, prosím, ukončeme mediální a soudní boj. Kvůli pohodě našich dětí, už souhlasím se vším," vzkázala dcera Veroniky Žilkové.

"Plaťte výživné, jaké si myslíte, že si vaše dcery zaslouží. Respektuji vaše přání dcery nefotit. Píši Vám veřejně, stejně jako veřejně probíhá spor. Všichni zúčastnění potřebujeme klid. Děkuji," dodala. 

Na reakci obou slavných otců se zatím čeká, smířlivější by zřejmě měl být Prachař, protože od jeho rozchodu s Hanychovou uběhlo přece jen už hodně času.

Nejnovější zprávy